שאלות ותשובות

h1Line

אימון קוגניטיבי בבית באמצעות רכישת תוכנה, דומה בהרבה מובנים לקניית אופני כושר הביתה, שלרוב לא נעשה בהם שימוש והם מעלים אבק במחסן. בבריינטריין קיים מגוון תוכנות רחב ועדכני ההופך את שגרת האימונים לרב-גונית ומהנה, במקום למונוטונית.בבריינטריין נבנית לכל לקוח תכנית אימונים אישית בהתאם ליכולתו ורצונו, לאחר תהליך הערכה.במכון צוות מדריכים מנוסה ומקצועי, שמספק הכוונה ומשובים.העבודה במכון היא אמנם אישית, כל אחד לפי הקצב שלו, אך האימון לצד מתאמנים נוספים בטווח גילאים דומה, יעיל פי כמה וכמה מאימון אישי. אימון שכזה מעודד מוטיבציה ומגדיל את הסיכויים להתמדה באימונים.
כושר קוגניטיבי הוא היכולת של המוח לחשוב, לשקול, להבין ולפתור בעיות. חיי היום-יום שלנו מלאים בפעילויות קוגניטיביות. כשאנו מבצעים שליפת שמות מן המאגר שבמוחנו, חישוב פשוט, תיכנון וזכירת סדר היום שלנו, מחפשים את מפתחות המכונית ונוהגים ברחובות העיר.
לפיתוח הכושר הקוגניטיבי באופן סדיר, יש חשיבות עצומה בהאטה של תהליכים תלויי גיל. ידוע שאימון סדיר של המוח, בדומה לאימון גופני, מבטיח שיפור ושמירה על הכושר הקוגניטיבי. כולנו רוצים לשמור על כושר. על אחת כמה וכמה, על כושר המוח.
המכון מיועד לכל הגילאים ומומלץ במיוחד לגילאי +45. האימון מיועד לאנשים בריאים ובעלי מודעות להשפעת הזמן על כושר המוח. למי שרוצה לשמור על כושר המוח לאורך זמן.
אימון המוח הוא תחום רחב ומתפתח. בריינטריין מפעיל מגוון כלים (כלים מבוססי מחשב ואחרים) ונותן הדרכה אישית וצמודה. המכון פועל באופן דומה למכוני כושר גופני, כלומר, שימוש בלתי מוגבל באמצעים ובכלים הקיימים אצלנו. נסייע לכם לבחור תכנית אימון מתאימה, לבצעה ולהכניס בה שינויים במשך הזמן.
אימון רצוף וקבוע מסייע לשמור על כושר המוח ויש אף עדויות מדעיות שאימון בשיטה שבה מכון בריינטריין עובד יש תרומה משמעותית להקטנת ההסתברות למחלת האלצהיימר. עם זאת, האימון אינו מתיימר לרפא או לחסן בפני אלצהיימר או דמנציה.