לקוחות ממליצים

ד"ר שמואל עצמון וירצר
מייסד ונשיא כבוד של תיאטרון יידישפיל

נדיה דמנציוק
נדיה דמנציוק
קרא עוד
שמי נדיה, אני בת 46 נשואה אמא לשניים. עובדת כרפרנטית לקוחות בתחום של שילוח בינלאומי. עבודה מעניינת ומביאה כל יום אתגרים, אני נותנת הצעות מחיר כל יום, יש לי קצת עבודה עם מספרים ותשומת לב, אבל תמיד חשבתי שצריך לאמן את המוח כי זה לא מספיק. ניסיתי סודוקו, שחמט, אבל זה היה לי קשה ומשעמם, לא הצלחתי להחזיק מעמד ולהתמיד. פעם אחת חברה שלי בעבודה סיפרה שהיא הייתה עם אמא שלה במרפאה וראתה פרסומת של בריין טריין, היא אמרה שתמיד רצתה לאמן את המוח, ואולי מתישהו תעשה את זה. מצאתי את הטלפון דרך האינטרנט, התקשרתי, ודיברתי עם הנציג. לקח לי זמן להצטרף לתוכנה, אבל עשיתי את זה בסוף. אני משתדלת להתאמן כל יום, רבע שעה – 20 דקות. הכול בצורה של משחקים, זה מעניין ולא בא לי להפסיק. אני ברמה מאוד נמוכה בינתיים, לא מצליחה אפילו ברמות קלות אך אני מקווה שהאימונים יעזרו להתקדם.
רחל ורמוס
רחל ורמוס
קרא עוד
שמי רחל ורמוס, ניהלתי מכון למינהל ולניהול שעסק בהרצאות במיגזר הציבורי והעיסקי. התעניינתי בכלים לפיתוח ולשימור המיומנויות השכליות ואז הגעתי לבריין טריין שזהו תחום עיסוקו. התאמנתי כשנתיים בתכנית יומית, וכל יום הקדשתי לנושא בדיוק כפי שחשוב להקדיש לאימון ופיתוח הכושר הגופני. אח"כ עברתי לתכנית אימון מהבית ואני ממשיכה. הרגשתי השתפרה, וגם במדידת ציונים ראיתי שיפור. עד היום ישנם תרגילים חדשים ומעניינים ובוודאי שמאתגרים. החיים מעניינים ושמחים יותר, וברור לי שבע"ה אמשיך באימון המוח כלו"ז וסדר יום קבוע. ממליצה על בריין טריין גם בזכות המדריכים שמסבירים מצויין המלווה ביחס נעים ומכבד.
גדעון שטיינר
גדעון שטיינר
קרא עוד
אני בן 81, יליד ירושלים ושנה שלישית מנוי בבריין טריין. כשסיפרתי למכרים שזכרוני לא מה שהיה, המליצו לי על מוסד זה. נרשמתי לסניף המרכזי שלהם ברעננה, היכן שאפשר להתאמן בכל ימות השבוע, ויחד עם רעייתי אנו נוסעים לשם 2-3 פעמים בשבוע לפחות. כל אחד יושב באולם גדול ומרווח ליד מחשב ומפעיל תוכנות שונות עם מאות "משחקים", שמפעילים בעצם את כל מה שמוחנו מסוגל לעשות. זה כולל תרגול בצורות שונות של זיכרון, התמצאות במרחב, מהירות מחשבה ואפילו ידע כללי בנושאים שונים. מידי כמה חודשים, כל אחד מאיתנו עובר מן "מבדק" שמראה אם יש שיפור והתקדמות או שהוא זקוק לעוד עבודה ושיפור. הפעולות שאנו עושים חשובות למוח, מלבד המזון שהוא זקוק לו, החמצן והדם, גם חידוד המחשבות, שיפור הידע בחשבון, פיתרונות מהירים לבעיות, ובעיקר הזיכרון שבגיל מתקדם נחלש אצל כולם. אני ממליץ בחום להגיע לעבור התנסות ראשונה ללא תשלום.
מוסי זילבר
מוסי זילבר
קרא עוד
הרגשתי ירידה בזיכרון ובריכוז, קיבלתי החלטה מאוד נבונה להצטרף לבריין טריין חדר כושר למוח. מצאתי מקום נעים, ובעזרת תרגילים מגוונים והדרכה מעולה אני מתמידה ומרגישה שיפור קוגניטיבי הדרגתי.
חיה צויג
חיה צויג
קרא עוד
כל בוקר אני מודה על הכרותי עם תוכנת בריין טריין, היא שיפרה ללא הכר את זכרוני ותגובתי!
הקודם
הבא