למידע נוסף לחצו כאן

אנו בבריין טריין  מאמינים בשיתוף פעולה ומקדמים יוזמות מגוונות המפתחות את תחום האימון הקוגניטיבי.

מכון Neurobic בפראנקפורט הוא מכון מתקדם ומומלץ על ידינו, התוכנה הראשית של המכון: PEDS – BrainTrainer טובה ומקצועית. גברת רוזאנק שהקימה ומנהלת את המכון – מקצוענית ורצינית. עוברים לפראנקפורט, זה המכון בשבילכם.

המרכז לבריאות המוח – דר' אלי סימון, נוירולוג עם מומחיות מיוחדת בבעיות זיכרון ובעיות קשבדר' סימון מנהל את המרכז לבריאות המוח ובעברו היה ניהל את המרכז לבעיות זיכרון וקשב בבית חולים איכילוב וכמו כן פעל כפרופסור רפואי בביה"ס לרפואה איינשטיין שבניו-יורק.  דר' סימון מוסמך בארץ ובארה"ב.  דר' סימון פיתח את התכנה להערכה קוגניטיבית  –  Neurotrax 

מיקוד – מרפאת קשב, ריכוז וזיכרון רב מקצועית לילדים, נוער, מבוגרים והגיל השלישי.  מגוון אבחונים וטיפולים, אנשי מקצוע מובחרים. מרפאה שהיא קהילה. בתוך המרפאה נפתח 'חדר כושר למוח' המספק את כל השרותים המובחרים של 'בריין טריין' בליווי מקצועי של ד"ר דקלה אנדר פוקס.
כתובת: ב'מדיקל השרון' – אלי הורביץ 12, קומה 3 כפר סבא.
כתובת אתר המרפאה – https://mikud-zikaron.com

CLINICA – מרפאות מומחים ברחובות

על"ה – העמותה למען האזרח הוותיק בקרית אונו, קמה באפריל 1984 ומטרתה לפתח רצף של שירותים המשמשים מענה לצרכי הגמלאים בכל מצב בריאותי.

מרכז סביונה –  מתחם ייחודי בבאר שבע בשטח בנוי של כ-4000 מ"ר לטובת התושבים הוותיקים: מרכז יום לתשושים ולחולי דמנציה, מרכז שיקום יומי, מרכז הדרכה למקצועות הבריאות, חדר אוכל ומטבח, חדרי שירות ועוד.

Brain Shape הינה קליניקה לשיקום ולשימור מוחי- קוגניטיבי.בעזרת מרפאים בעיסוק וקלינאי תקשורת מומחים בתחום תוכלו לשמר ולחזק יכולות מוחיות – תפקודיות, ולטפל בקשיים קיימים בחשיבה, בתפקוד היומיומי, בשפה, בדיבור ובבליעה.
לפרטים נוספים: Brainshape.co.il

כדי לתת מענה גם ללקוחותינו שחשים בנוח יותר לתרגל בעברית, חתמנו על שת"פ עם חברת התוכנה לאימון המוח שנחשבת לאחת מהמתקדמות ביותרשנקראת BrainHQצוות הפיתוח של התוכנה כלל 50 רופאים ומדענים ממוסדות מובילים כמו Johns Hopkins, Yale, Harvard, Stanford , כאשר התוכנה כוללת מגוון רחב של אימונים לתרגול מיומנויות קוגניטיביות.

"צמתים" הינו מכון ייעוץ והדרכה לקידום איכות החיים למבוגרים ומשפחותיהם במחצית השניה של החיים. המכון מנוהל ע"י ד"ר ליאורה בר-טור, ד"ר עירית רגב והגברת ניצה אייל. כל אחת מהן מומחית בעל שם בתחומה. המכונים ישתפו פעולה בבניית וביצוע סדנאות בעיקר בתחום הפרישה. כמו כן, יחלקו מידע ויסייעו הדדית בשיווק.

זקוקים למישהו אמין ורציני שידריך אתכם בתחום הכרת המחשב והפעלתו? לומדים עכשיו הוא המקום בשבילכם. יש להם מגוון אפשרויות שמתאימות לכל הצרכים וגם לכל הכיסים.  מכון בריין טריין ולומדים עכשיו משתפות פעולה ומתכוונות להציע בעתיד הקרוב פעילויות משולבות של אימון המוח ולימוד מחשבים.

סטודיו ברעם, קטן ויעיל מאוד- אנחנו עובדים עמם כשנה ומקבלים שירות מהיר ויצירתיות, והכל באווירה חברית ונעימה. 
את צוות הגרפיקאיות תמיד נעים לפגוש ושווה לכם לבדוק.

אתר "הדור השלישי" ובריין טריין רואים לנכון להמליץ האחד על השני.
באתר המעניין, סקירה של פעילויות  רבות המיועדות לגילאי 55+ ואף לצעירים יותר. באתר תוכלו למצוא מבחר כתבות מרתקות בנושאים מגוונים..

בשיבה בריאה – מרכז המתמחה בטיפול וייעוץ לגיל המבוגר בניהולו של ד"ר רון בן יצחק, מקיים מערך בדיקות סקר מקיף למבוגרים.

קסת, בית הספר לכתיבה בראשתו של הסופר והעיתונאי איטו אבירם, משתף פעולה עם מכון Brain-Train. כידוע, גם כתיבה יצירתית היא פעילות מאתגרת מוח וחשוב לנו לעודד אותה ולתמוך בה. 

כחלק ממדיניות שיתוף הפעולה שלנו, אנו מארחים בשמחה במכוננו אירועים של קסת. 

מלון ibike שבו התארחנו – בלב מצפה רמון, מקום מיוחד לרוכבי אופניים.
יש שם כל מה שנחוץ: טיולי אופניים ושירות אישי מעולה. למי שרעב – יש גם ארוחות מעולות!
 רוצים הנחה? ספרו להם שאתם לקוחות בריין טריין ותזכו בהנחה של 10%. 

ביוקשב – המכון הישראלי לשיפור תיפקודים מוחיים, בניהולה של ד"ר ענת ברנע, מאמן את המוח בין היתר בשיטת נוירופידבק ומאבחן איבחנוים נוירוקוגניטיביים. צוות המכון מתמחה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז (ADHD), לקויות למידה, הספקטרום האוטיסטי (PDD), חרדות, מצבי לחץ, אפילפסיה ופגיעות ראש. הטיפולים מיועדים גם לאנשים בריאים המעוניינים לשפר כישורים: ספורטאים, מנהלים, מוזיקאים-מבצעים וכל מי שרוצה לשמור על כושרו של המוח.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות